Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/campery/functions.php on line 479
O nas | Best Campery

O nas

Nasza firma

Nasza firma powstała z pasji do podróżowania bez wyznaczonego celu, rezerwacji hoteli i urlopowej monotonii. Oferując sprzedaż oraz wynajem kamperów i przyczep kempingowych, chcemy zarazić Państwa tą ponadczasową formą rekreacji i aktywności w bezpośrednim kontakcie z naturą. Przekonajcie się jaką wolność daje podróżowanie, które organicza tylko Wasza wyobraźnia!
9

znanych marek,
z którymi współpracujemy

Posiadamy w swojej ofercie pojazdy turystyczne najlepszych producentów. Zapewniamy dostęp do oryginalnej dokumentacji, części zamiennych, akcesoriów i szkoleń. Oferujemy także kompleksowy serwis (gwarancyjny i pogwarancyjny) wykorzystując rekomendowany sprzęt diagnostyczny i naprawczy.

Stawiamy na dynamiczny rozwój i poszerzanie oferty. Jesteśmy na bieżąco z trendami rynku, odwiedziamy światowe wystawy i targi sprzętu turystycznego. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów i staramy się, aby nasza oferta wyprzedzała ich potrzeby.

0

ograniczeń
w planowaniu urlopu

5000

parkingów
na terenie Europy

Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego pojazdu, doradzimy i zrobimy wszystko, aby wybrany camper lub przyczepa kempingowa spełniał wszystkie wymagania. A potem w ramach serwisu zadbamy, żeby pojazd działał długo i bezawaryjnie zawiózł Państwa gdziekolwiek zechcecie!

Każdy nowy klient to dla nas wyzwanie. Tym bardziej cieszą nas Państwa pozytywne opinie, powroty i opowieści o wspaniałych podróżach, jakie odbyli Państwo w naszych camperach. Do zobaczenia na trasie!

297

zadowolonych
klientów

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi, aby zapewnić Państwu
wygodę i niezadowność.
Zapytaj o ofertę

Strona wykorzystuje pliki cookies.  Polityka prywatności

OK